fbpx
loader image

Arti i Ekselencës

Merrni nga pushimet shijen e ekselencës në fushën e mikpritjes
Shih më tepër

Një rrugëtim shijesh

Zbulo inovacionin e kulinarisë në restorantin Flower
Shih më tepër

Eksperiencë Unike

Eksploro një botë të pafundme mundësish

Flower Garden

Flower Hotel sjell kete vit hotelin me te ri Flower Garden me nje koncept inovativ dizajni dhe sherbimi. Meso me shume rreth akomodimit dhe restorantit steakhouse Brutal by Garden.

Një qasje luksi në bregdetin Adriatik

Një hotel lehtësisht i dallueshëm në Adriatik ku performanca artistike e arkititekturës plotësohet me shërbimin e ngrohtë dhe profesional, Flower është një destinacion për të gjithë ju që jeni në kërkim të një përvojë të paharrueshme në çdo kuptim.

Management
nga €90

Deluxe Room

nga €65

Standart Room

nga €120

Luxury Suite Room

nga €105

Family Room

Nga €99

Junior Suite

nga €75

Triple Room

Përse

Flower është unik?

Zbulo vendin ku skalitet një dimension i ri luksi

Bëhu pjesë dhe ti e grupit të jashtëzakonshëm të të ftuarve në Flower, të cilët përveç se gjetjes se një oazi të mrekullueshëm akomodimi duan mbi të gjitha të jetojnë një ndjesi unike që përfshin shërbimin e ngrohtë dhe profesional dhe një restoranti fitues të disa çmimeve por ajo që na bën unik mbi të gjitha është “Arti” që do të gjeni në çdo detaj në Flower Hotel.

Ofertat Sezonale

Shijo privilegjet Që të takojnë

Rezervo 3 netë & përfito 1 nate dhuratë

Paketa Darkë & Mëngjes
Half Board

Paketa Romantike

Përtej pritshmërive tona

Shërbimi i ofruar ishte i jashtëzakonshëm dhe tepër i kuruar i cili bëri të mundur që qëndrimi ynë të ishte i kënaqshëm dhe një përvojë me 5 yje.

 
 
Shih më tepër

Një hotel që të mahnit

Unë e rezervova këtë hotel bazuar në review-t e shërbimit dhe vendndodhjen. Shërbimi ishte i pabesueshëm.

Shih më tepër

Hoteli dhe qëndrimi më shembullor

Krevati dhe gjithçka në dhomë ishte shumë e pastër dhe e rehatshme. AC ka punuar mjaft mirë.

Shih më tepër
Play Video

This post is also available in: English

Loading...